
Lezersfoto: vroege hommel in het zonnetje
13 maart 2023 om 16:00 DierenDUIVENDRECHT Rieneke Kroese kwam begin maart na een wandeling in Duivendrecht thuis en kwam op haar balkon een vroege hommel tegen die in het zonnetje zat.
Vliegen leek niet meer te lukken. Insecten moet je koesteren, maar met -3 van afgelopen nacht weet ik niet of deze hommel de volgende nacht het ook zal redden. Ik ben bang dat het hommeles wordt voor deze hommel”, zo dacht ze.
“Een schoteltje met wat water en een drupje honing is het enige wat ik te bieden heb zodat die hopelijk wat kan aan sterken. Wel eens gelezen dat ze er wat opknappen. Dit hommeltje liet het zich maar wat goed smaken. Wie weet komt hij op krachten om de aankomende nacht te doorstaan. Gegund!”