
Informatieavonden over verslaving
12 januari 2023 om 12:33 OverigOUDER-AMSTEL/HAARLEM Brijder preventie verzorgt op woensdag 25 januari en woensdag 1 februari 2023 in Haarlem gratis informatieavonden. Ook voor inwoners van Ouder-Amstel. Deze avonden zijn voor partners/kinderen/familieleden/vrienden van mensen met een verslavingsprobleem.
Tijdens deze avonden komt aan bod:
Welke gevolgen kan het overmatig gebruik van alcohol en/of drugs hebben voor het lichaam, het denken en het gedrag?
Wat is het effect van de verschillende drugs?
Wat is verslaving?
Wat zijn de gevolgen voor de omgeving van verslaafde persoon?
Hoe kunt u het beste met hem of haar omgaan?
Welke grenzen kunt u stellen?
Hoe voorkomt u dat uzelf of andere gezinsleden te veel in het gedrang komen?
Welke hulpverlening is er voor verslaafden en mensen in hun directe omgeving?
Hoe kunt u iemand met een verslaving helpen?
MEER INFORMATIE
Deze twee avonden horen bij elkaar, u schrijft zich voor beide avonden in. De bijeenkomsten vinden plaats op woensdag 25 januari en woensdag 1 februari 2023 van 19.30 tot 22.00 uur bij Brijder op Schipholpoort 20, 2034 MA in Haarlem. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid voor de deur.
Voor meer informatie en inschrijving kunt u bellen met Brijder Haarlem, telefoonnummer (088) 358 22 60 of een e-mail sturen naar preventie@brijder.nl.