
PvdA Ouder-Amstel ‘on Tour’
OUDER-AMSTEL Met de ‘PvdA on Tour’ gaat de PvdA in gesprek met inwoners van Ouderkerk en Duivendrecht over de plannen van de partij in de gemeente. De aftrap was afgelopen zaterdag op het Sluisplein in Ouderkerk.
Jan Alberts, fractievoorzitter en kandidaat lijsttrekker van de PvdA, vertelt: “De komende tijd zullen wij op verschillende plaatsen in onze gemeente te vinden zijn om met inwoners te praten over onze plannen voor Ouderkerk, Duivendrecht en hele gemeente. We hebben vandaag veel positieve reacties gekregen en merken dat er echt iets aan het veranderen is in de samenleving. Mensen willen weer meer een actieve overheid, die zorgt voor veiligheid, betaalbare woningen en bestaanszekerheid”.
Brian de Graaff, sinds kort fractieassistent voor de PvdA, vult aan: “Het is voor jongeren zoals ik praktisch onmogelijk geworden om een woning te vinden en dat moet echt veranderen. Daarom was ik ook met de PvdA bij het Woonprotest in Amsterdam en de protestborden hebben we ook hier neergezet. Mensen zijn het met ons eens dat de gemeente alles wat zij kan doen ook echt moet doen om ervoor te zorgen dat speculanten de woningen niet voor de neus van de jongeren wegkopen en er meer betaalbare woningen komen”.
DUIVENDRECHT De komende tijd wil de PvdA haar plannen samen met inwoners en lokale ondernemers verder aanscherpen. De volgende ‘PvdA on Tour’ is op zaterdag 30 oktober op het Dorpsplein in Duivendrecht.