De burgemeesters van Amstelveen, Ouder-Amstel, Aalsmeer en Uithoorn hebben de verlenging van de samenwerking met BeterBuren ondertekend.
De burgemeesters van Amstelveen, Ouder-Amstel, Aalsmeer en Uithoorn hebben de verlenging van de samenwerking met BeterBuren ondertekend. Foto: Aangeleverd

Ouder-Amstel verlengt samenwerking met bemiddelaar BeterBuren

10 november 2022 om 14:00 Maatschappelijk

OUDER-AMSTEL Ouder-Amstel heeft samen met de buurgemeenten Amstelveen, Aalsmeer en Uithoorn de samenwerking met BeterBuren verlengd. De organisatie bemiddelt bij ruzies tussen buren en buurtbewoners. Deze buurtbemiddeling kan een laagdrempelige manier zijn om tot een oplossing te komen. 


Op 9 november ondertekenden de burgemeesters van de vier gemeenten en wooncorporaties Eigen Haard en Woonzorg Nederland een convenant voor verlenging van de samenwerking met BeterBuren voor een periode van vier jaar. 

Er kan een beroep op buurtbemiddeling gedaan worden in geval van overlast- of conflictsituaties waarbij twee buren betrokken zijn, zoals geluidsoverlast, tuinproblemen of stankoverlast. Goed opgeleide bemiddelaars spreken eerst beide buren afzonderlijk. Als dat nodig is, volgt daarna een bemiddelingsgesprek op een neutrale locatie. Onder begeleiding van de bemiddelaars wordt naar een oplossing gezocht waar beide partijen tevreden mee zijn. De ervaring leert dat het vaak al mogelijk is om in één gesprek tot afspraken te komen. De hulp is voor iedereen gratis. Voor informatie en aanmelding: beterburen.nl of 085-9022.810.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uw bericht wordt verzonden aan de redactie van weekbladvoorouderamstel.nl

advertentie
advertentie